Poslovi Poslovi.somee.comForumsoft®
Kategorija:
Mesto/region:
čćšđž
čćšđž
čćšđž

Prijavi se, izaberi kriterijum pretrage i pritisni dugme 'Aktiviraj'.
Pretraga poslova
(Beograd)

Kategorija: Marketing
Oglas od: B+M Ritam
B+M Ritam

Renomirani distributer materijala za suvu gradnju BAUSTOFF+METALL RITAM d.o.o.

raspisuje konkurs za radno mesto

MARKETING MENADŽER

sa radnim mestom u Beogradu (1 izvršilac)
na neodređeno vreme uz obavezni probni rad

Uslovi:

  • univerzitetska diploma (VSS)
  • iskustvo u radu na sličnoj poziciji minimum 3 godine
  • napredno znanje rada na računaru (MS Office paket)
  • znanje engleskog jezika – govorno i pisano
  • vozačka dozvola “B” kategorije
  • komunikativnost i sklonost ka timskom radu
  • visok stepen kreativnosti i inovativnosti

Zaduženja i odgovornosti radnog mesta:

  • utvrđivanje marketinških ciljeva u skladu sa poslovnim ciljevima kompanije
  • kreiranje i sprovođenje marketing plana i aktivnosti na nivou meseca, kvartala i godine prema utvrđenoj strategiji kompanije
  • priprema, razvoj i sprovođenje marketinških kampanja u saradnji sa sektorom prodaje
  • dostavljanje izveštaja o aktivnostima i postignutim rezultatima
  • planiranje godišnjeg budžeta za marketing u dogovoru sa pretpostavljenima
  • aktivna online i offline komunikacija sa svim ciljnim javnostima od značaja za rad i razvoj kompanije: institucije, mediji, kupci, poslovni partneri, kao i interna komunikacija u okviru kompanije
Beograd, rok: 25. Oct 2014.

Računari
Računari
Forumi
Forumi
Upoznavanje
Upoznavanje
Vesti
Vesti
Zabava
Zabava