Poslovi Poslovi.somee.comForumsoft®
Kategorija:
Mesto/region:
čćšđž
čćšđž
čćšđž

Prijavi se, izaberi kriterijum pretrage i pritisni dugme 'Aktiviraj'.
Pretraga poslova
(Beograd)

Kategorija: Trgovina
Oglas od: Farmalogist
Farmalogist

Mirijevski bulevar 3, Beograd
proširuje svoj tim saradnika i raspisuje konkurs za radno mesto u
Beogradu:

SARADNIK ZA PRODAJU POSLOVNOG SOFTVERA NA TERENU

Uslovi:

  • VI ili VII-1 stepen stručne spreme (FON, ekonomski fakultet, tehnički fakulteti i menadžment fakulteti sa poslovno-informatičkim usmerenjem)
  • Poznavanje poslovnih procesa u različitim delatnostima malih i srednjih preduzeća, sa akcentom na maloprodaju (poželjna delatnost promet lekova)
  • Poznavanje opštih trendova u IT sektoru
  • Poželjno iskustvo u implementaciji ERP sistema u maloprodaji
  • Od kandidata se očekuje da poseduje znanja iz oblasti:
    • MS Office
    • Internet
    • Prednost - poznavanje rada u prezentacionim softverskim alatima
  • Sposobnost dobre komunikacije u radu sa ljudima, timski igrač
  • Sposobnost brzog razmišljanja i snalaženja
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Znanje engleskog jezika

Opis posla:

Prezentovanje poslovnog softvera potencijalnim korisnicima, upoznavanje potencijalnih korisnika sa osnovnim funkcionalnostima poslovnog softvera i usluga podrške. Izrada ponuda za poslovni softver, usluge implementacije i razvoja, organizovanje i vođenje poslovnih sastanaka, vođenje prodajnih pregovora, zaključivanje prodaje.

Od Vas očekujemo da ste:

  • Komunikativni, analitični, imate inicijativu
  • Odgovorni u ispunjavanju zadatih ciljeva i zadataka
  • Spremni za napredovanje i usavršavanje
  • Skloni kreativnom razmišljanju
  • Sposobni da rešavate probleme
  • Spremni za timski rad i otovoreni za saradnju
  • Spremni da preuzmete odgovornost
Beograd, rok: 20. Apr 2015.

Računari
Računari
Forumi
Forumi
Upoznavanje
Upoznavanje
Vesti
Vesti
Zabava
Zabava