Poslovi Poslovi.somee.comForumsoft®
Kategorija:
Mesto/region:
čćšđž
čćšđž
čćšđž

Prijavi se, izaberi kriterijum pretrage i pritisni dugme 'Aktiviraj'.
Pretraga poslova
(Beograd)

Kategorija: Osiguranje
Oglas od: Osiguranik.com
Osiguranik.com

Internet portal  je inovativan projekat na našem tržištu koji će se baviti poslovima zastupanja u osiguranju. Projekat se nalazi u fazi osnivanja i u cilju osnaživanja svog stručnog tima tražimo odgovornu, posvećenu i timski orijentisanu osobu za radnu poziciju:

Koordinator prodaje
(za sve vrste osiguranja)

u Beogradu

Osnovna zaduženja:

  • Obrada pristiglih zahteva i kreiranje ponuda za osiguranje
  • Slanje i dostavljanje polisa osiguranja klijentima
  • Učestvovanje u svim aktivnostima prodaje i odnosa sa klijentima
  • Asistencija korisnicima u korišćenju sajta
  • Redovni sastanci i izveštavanje menadžmenta o rezultatima rada

Uslovi:

  • Licenca Narodne Banke Srbije za obavljanje poslova zastupanja i posredovanja u osiguranju
  • Visoka stručna sprema
  • Najmanje 1 godina radnog  iskustva u poslovima zastupanja u osiguranju ili rada u osiguravajućem društvu
  • Internet pismenost

Nudimo:

  • Mogućnost za uključivanje u ranim fazama i učestvovanje u stvaranju uspešnog projekta
  • Razvoj i učenje u oblasti osiguranja
Beograd, rok: 30. Jan 2015.

Računari
Računari
Forumi
Forumi
Upoznavanje
Upoznavanje
Vesti
Vesti
Zabava
Zabava