Poslovi Poslovi.somee.comForumsoft®
Kategorija:
Mesto/region:
čćšđž
čćšđž
čćšđž

Prijavi se, izaberi kriterijum pretrage i pritisni dugme 'Aktiviraj'.
Pretraga poslova
(Beograd)

Kategorija: Mašinstvo

Domaća proizvodna kompanija raspisuje konkurs za poziciju

ŠEF ODRŽAVANJA

Mesto zaposlenja: Beograd

Glavne odgovornosti i zaduženja:

  • Organizuje, koordinira i kontroliše rad pojedinaca ili grupe koja radi na održavanju
  • Nadgleda sve aktivnosti tehničkog održavanja i odgovara za postignute rezultate
  • Planira tehničko održavanje (tekuće, preventivno, investiciono) proizvodnje u skladu sa potrebama i stanjem opreme, odlučuje o dinamici i realizaciji planova
  • Obezbeđuje pravilan rad opreme, odlučuje o metodologiji održavanja iste
  • Donosi odluke o vanrednim zahtevima i neplanskom angažovanju službe održavanja
  • Odlučuje o planiranom zastoju i donosi sve odluke u vezi preventivnog održavanja
  • Radi na obezbeđivanju i stalnom poboljšanju kvaliteta, produktivnosti, efikasnosti i efektivnosti rada  mašina, pojedinaca ili grupa u održavanju
  • Analizira troškove službe održavanja, planira i odlučuje o nabavci rezervnih delova, vodi pregovore sa dobavljačima i odgovara za njihova postignuća
  • Učestvuje u izradi godišnjih, polugodišnjih i mesečnih planova tehničkog održavanja i organizuje izradu tehničke dokumentacije
  • Učestvuje u  pripremi plana za buduće investicije i planira dalji obim proizvodnje u skladu sa ciljevima kompanije
  • Donosi ključne odluke u cilju postizanja planova i unapređenja proizvodnje i odgovara za realizaciju istih
  • Utvrđuje glavne indikatore uspešnosti proizvodnje i podnosi izveštaje o poslovanju svog sektora

Uslovi prijave:

  • VII stepen stručne spreme (mašinskog ili elektrotehničkog usmerenja)
  • Minimum pet godina rada na istim ili sličnim pozicijama
  • Napredni nivo korišćenja Excel programa
  • Aktivno korišćenje engleskog jezika
Beograd, rok: 28. Aug 2015.

Računari
Računari
Forumi
Forumi
Upoznavanje
Upoznavanje
Vesti
Vesti
Zabava
Zabava