Poslovi Poslovi.somee.comForumsoft®
Kategorija:
Mesto/region:
čćšđž
čćšđž
čćšđž

Prijavi se, izaberi kriterijum pretrage i pritisni dugme 'Aktiviraj'.
Pretraga poslova
(Beograd)

Kategorija: Marketing
Oglas od: Ewe Comp d.o.o.
Ewe Comp d.o.o.

Ewe Comp je među tri vodeće kompanije za distribuciju hardvera i softvera u Republici Srbiji, kao ovlašćeni autorizovani ili ekskluzivni distributer za neke od najvećih svetskih brendova.

Tražimo motivisane i iskusne kandidate za poziciju:

Brand/Category Manager

Opis posla i odgovornosti:

  • Razvoj i unapređenje postojećih proizvoda tako da zadovolje potrebe kupaca
  • Upravljanje životnim ciklusom proizvoda - od strateškog planiranja do dugoročnog održavanja
  • Istraživanje tržišta i kreiranje  strategije podrške proizvoda
  • Praćenje i analiza prodaje proizvoda
  • Usmeravanje i praćenje realizacije oglasnih rešenja
  • Planiranje, formiranje i praćenje budžeta za aktivnosti brendiranja
  • Kreiranje strategije uvođenja novih proizvoda na tržište i praćenje njihovog pozicioniranja
  • Učestvovanje u izradi marketinških aktivnosti i komunikacione strategije za postojeće proizvode u cilju jačanja imidža brenda na tržištu
  • Definisanje i kreiranje mehanizma za povećanje prodaje proizvoda na tržištu
  • Planiranje lagera, kreiranje ponude na tržištu, praćenje konkurencije u cilju poboljšanja kvaliteta i efekta marketing strategije

Uslovi:

  • VSS, bilo kog usmerenja
  • Najmanje tri godine radnog iskustva na poslovima vođenja brendova-kategorija-grupe proizvoda
  • Odlično znanje engleskog jezika (usmena i pisana konverzacija)
  • Napredno poznavanje MS Office paketa i rada na računaru
  • Izražena veština rukovođenja i strateškog planiranja
  • Razvijene veštine prezentovanja i pregovaranja
  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Sposobnost rada pod pritiskom
  • Usmerenost na rezultate i proaktivni pristup poslu
Beograd, rok: 30. Oct 2014.

Računari
Računari
Forumi
Forumi
Upoznavanje
Upoznavanje
Vesti
Vesti
Zabava
Zabava